بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / تولید انواع پارچه مبلی ایرانی با قیمت مناسب

تولید انواع پارچه مبلی ایرانی با قیمت مناسب

انواع پارچه مبلی ایرانی در بازار پارچه به فروش می رسد. پارچه مبلی ایرانی در بازار پارچه فروشان، با قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود.

آیا در خرید پارچه مبلی خریدار باید به کیفیت پارچه توجه نماید یا برند و کشور تولید کننده آن؟ آیا یک برند معروف می تواند متضمن کیفیت بالای یک پارچه شود؟

وقتی با فروشندگان پارچه مبلی وارد صحبت می شوید، فروشنده سعی دارد خریدار را توجیه نماید که پارچ ترک دارای بهترین کیفیت می باشد!! اما واقغا ترک بودن دلیل بر خوب بودن پارچه نیست.

در ایران نیز تولیدکنندگان دست به تولید پارچه مبلی های با کیفیت زده اند، و با افزایش کیفیت سعی بر این دارند که تمام بازار ایران را بدست بگیرند.

پارچه مبل یکی از اولین قسمتی است که در مواقع انتخاب و خرید مبل مورد برسی است که توجه مارا جلب می کند. پارچه مبلی یکی از مهمترین مورد راجب به پارچه و طرح های آن می باشد که در عین زیبایی و چشم نوازی باید از جنس و زیبایی بیشتری برخوردار باشد جنس و نوع  طرح، کیفیت پارچه مبل به عواملی نظیر، قیمت پارچه مبلی، همچنین پارچه مبلی ارزان بستگی به جنس و طرح پارچه دارد مثلا پارچه مبلی مخمل از قیمت X تومان الی  بیشترین قیمت موجود می باشد و پارچه مبلی با جنس مخمل طرح دار از ۵۰۰۰۰ تومان الی ۶۰۰۰۰تومان در بازار موجود می باشد.

تولید انواع پارچه مبلی ایرانی با قیمت مناسب

تولیدی های پارچه مبلی در ایران

تولیدی های پارچه مبلی در ایران

 • شیوا نساج یزد
 • یزدباف
 • الگانت سمنان
 • تولیدی نازحریر خراسان

 

 

 • تولید پارچه های مبلی در ایران در طرح ها و رنگ های متفاوتی تلید و به بازار عرضه میشود که بیشتر پارچه های کلاسیک موجود در بازار به شرح زیر می باشد :
 • پارچه مکس ایرانی (دراین پارچه از الیاف های پنبه ای استفاده شده است که موجب مرغوبیت این پارچه در بین مردم شده است).
 • پارچه جاسمین ایرانی
 • پارچه جگوار ایرانی
 • پارچه ملیتا ایرانی
 • پارچه گوهری ایرانی
 • پارچه های بوگاتی 
 • پارچه طرح مخمل
 • و.. 
  نکته:لازم  به ذکر است بدانیم که در تولید پارچه های ایرانی نمونه بارزی وجود دارد؛که مهم ترین آن ها در ساخت مبل از پارچه های کلاسیک استفاده شده است همچنین این مبل ها به مبل های سلطنتی معروف است،که پارچه های مکس و پارچه بوگاتی از نوع پارچه های کلاسیک و باقیمتی نسبتاً متفاوت تر به پارچه ای معمولی به فروش رفته است.         

انواع پارچه مبلی ایرانی

انواع پارچه مبلی ایرانی

 • پارچه مبلی ساتن ایرانی
 • پارچه مبلی تک گل ایرانی
 • پارچه مبلی چهارگل ایرانی
 • پارچه مبلی ساده ایرانی

با توجه به کیفیت انواع پارچه مبلی ایرانی، ایران نیز فعالیت خود را در عرصه صادرات پارچه به کشورهای دیگر شروع کرده است.

از جمله کشورهایی که واردات پارچه مبلی ایرانی انجام می دهد روسیه است.

صادرات این گونه محصولات به کمک شرکت های بازرگانی واردات صادرات صورت می گیرد.

منبع:sofafabric.ir

داشتن یک الگو و راهنمای انتخاب مانند ژورنال( ژورنال نوعی سمپل برای نشان دادن انواع طرح ها و رنگ های مبل مورد نظراست.)،که انواع پارچه مبلی و اسامی انواع پارچه مبلی قبل از خرید مبل را در اختیار ما قرار می دهد. ضمناً شما نیز قبل از خریداری پارچه رومبلی با مراجعه به یک گالری پارچه مبلی با مدل‌های روز و متفاوت از انواع پارچه مبلی  آشنا شده‌اید. پارچه مبلی گوهری ، پارچه مبلی اصفهان، پارچه مبلی مازراتی و پارچه مبلی طرح مخمل تنها تعدادی از انواع پارچه مبلی موجود در بازار هستند.مبلمان علاوه بر اینکه یکی از اجزای مهم منزل و دکوراسیون داخلی‌ست، همچنین آسایش و راحتی ساکنان منزل  نقش مهمی ایفا کرده است. به‌همین دلیل نظر کلی این است که پیش از خرید مبلمان جدید یا تعویض پارچه مبل مورد نظر، با انواع پارچه مبلی و پارچه رومبلی به طور کامل برسی کنید تا پارچه مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید.اگر شما نیز در آستانه خرید مبل یا تعویض پارچه مبلمان خود هستید، راهنمای کامل “خدمت از ما” برای آشنایی با انواع پارچه رومبلی را از دست ندهید.
تولید کننده پارچه های  مبل را  در طرح ها و انواع مختلفی پارچه را تولید و به بازار عرضه می کند. این تولید کنندگان که بیشتر شرکت های نساجی و بافندگی هستند ، در صدد این هستند  تا بهترین نوع پارچه مبلی را تولید کنند و به دست مشتریان برسانند. در زمینه پارچه مبلی رنگی  شرکت های زیادی در ایران در حال فعالیت هستند  که کارشان تولید انواع پارچه مبلی و پارچه های رنگی می باشد. بیشتر این شرکت ها در استان اصفهان و یزد فعالیت دارند. می توان در این بین به پارچه مبلی اصفهان  اشاره نمود. این شرکت از قدیم کارش همین بوده و تا حالا هم همچنان کارش به قوت خود باقی می باشد.هر از گاهی شاهد این موضوع هستیم که کارخانه ها طرح های جدیدی از پارچه ها را وارد بازار می کنند که پارچه مبلی رنگی هم از این دسته دور نیستند.پارچه مبلی مخمل اصفهان در انواع گوناگونی تولید می شود. همچنین کارخانه تولید پارچه مبلی در کرمان هم فعال است و  در حال تولید انواع پارچه ها با طرح ها و مدل های جدید و به روز طبق خواسته مشتریان. از این رو پارچه مبلی تبریز هم یکی از بهترین پارچه های تولید شده و موجود در بازار می باشد.جدیدترین طرح های پارچه مبلی اصفهان در انواع : طرح کلاسیک و ترمه ای و طرح دار گلی  ، پارچه مبلی طرح دار چرمی ، پارچه مبلی گلدار رنگی ساده   ، پارچه مبلی چهارخانه شطرنجی و..در بازار موجود است.

 

بررسی انواع پارچه مبلی در ایران

بررسی انواع پارچه مبلی در ایران

در تولید پارچه مبلی ایرانی و قیمت پارچه مبلی گران و ارزان و انوع پارچه‌های مبلی بسیار زیاد تولید شده است لازم به ذکر است که به طور خلاصه شامل سه نوع  می باشد.

 1. پارچه های ایرانی با مواد کاملاً طبیعی ( عدم استفاده از مواد شیمیایی)
 2. پارچه های با مواد دست ساز یا مصنوعی و ترکیبی ازاین دو مورد.
 3. پارچه ترکیبی از نوع مصنوعی و دست ساز به صورت ترکیبی.
  لازم به ذکر است که هرکدام از این پارچه ها دارای مزایا و معایبی نسبت به یک دیگر می باشند

 

معیار های انتخاب پارچه مبلی مرغوب

معیار های انتخاب پارچه مبلی مرغوب

قبل از خرید پارچه مبل باید بدانیم که چه پارچه ای را مورد هدف قرار داده ایم منظور اینکه نوع کاربرد آن را معلوم کرده باشیم تا بتوانیم راحت تر تصمیم بگیریم . پارچه مبلی راحتی و پارچه مبلی سلطنتی و پارچه های مبلی  طرحدار و چهار خونه،پارچه طرح ساده از نظر نقش و رنگ با هم تفاوت دارند.به عنوان مثال مبلمان راحتی استفاده بیشتری نسبت به مبل طرح ساده و مبل کلاسیک دارد به همین علت پارچه محکم و مرغوب احتیاج دارد. 

پارچه مبل نشیمن گاه میز ناهار خوری نسبت به صندلی پارچه ای ساده استفاده کمتری دارد،زیرا در طول روز تنها برای صرف خوراک مورد نظر استفاده شده و در بیش تر وقت ها استفاده چندانی نمیشود.
به طور خلاصه معیار های انتخاب پارچه مبل بستگی به کاربرد استفاده مبل در مکان ها متفاوت است یعنی مبل خانگی و مبل ساده که در اکثرتالارهای پذیرایی استفاده میشود با یک دیگر فرق دارد.مهم ترین معیار انتخاب پارچه مبل:

 • جنس پارچه (زبری و لطافت پارچه پارچه مبل)
 • طرح و رنگ پارچه با توجه به دکوراسیون داخلی
 • مرغوبیت الیاف که نشانه پارچه مرغوب این است که هنگام تا کردن پارچه،پارچه خط اتو نداشته باشد و به طور یکنواخت باز شود.
 • و.. 
    

سه نوع پارچه مبلی که مد نمی افتند

سه نوع پارچه مبلی که مد نمی افتند یکی از زیبا ترین و بهترین نوع پارچه مبلی،پارچه مبلی مخمل می باشد که هیچوقت از مد نخواهد افتاد.زیرا و لطافت پارچه مبلی و رنگ بندی دارای تنوع بسیاری می باشد. همانطور که مستحضر هستید تراکم در پارچه های مخمل کیفیت مطلوبی دارد هر چه تراکم و بافت پارچه و فشردگی پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مبلی مخمل بیشتر میشود.مهمترین پارچه هایی که از مد نمی افتند پارچه مبلی ارزان که طرح های ساده ورنگی دارد از این رو پرچه های مبلی درجه بندی های متفاوتی دارد؛(مانند پارچه مبلی درجه یک)،(پارچه مبلی درجه دو و درجه سه).

 • پارچه مخمل ساده(رنگ کرم گلدار).
 • پارچه چرم اصلی 
 • پارچه کلاسیک(مازاراتی و مکس).
 • و… 

  

 

قیمت خرید پارچه مبلی در بازار کرج

قیمت خرید پارچه مبلی در بازار کرج

مرکز توزیع پارچه مبلی در برخی ازاستان های کشور وجود دارد.از جمله میتوان استان اصفهان،استان یزد را نام برد. پارچه هایی که در این استان ها عرضه می شود معمولا با کیفیت و با طرح و رنگ های مختلف به بازار عرضه و تولید شده است.همچنین در  مراکز استان ها  می توانیم انواع پارچه مبلی ایرانی مانند پارچه مبلی اصفهان و کرج ،پارچه مبلی یزد و…. را تهیه کنیم. لازم به ذکر است که نرخ قیمت های موجود در مراکز استان های ذکر شده با قیمت درب کارخانه یکسان است، ما امروزه باتوجه به نوسان های قیمت و خرید غیر مستقیم عمده فروشان این امر بدیهی است. بیشتر فروشندگان و خریدارن این پارچه ها در سراسر کشور برای خرید محصول مورد نیاز خودبه مراکز این استان ها مراجعه می کنند. تا هم از کیفیت پارچه های مبلی  خود مطمئن باشند هم قیمت کمتری را صرف خرید محصول کنند.پارچه های مبلی صادراتی نوع خاص پارچه می باشد که در کشور ما تولید شده و به کشورهایی مثل چین و سنگاپور عرضه شده است.مراکز بیشتر شرکت های و تولید کنندگان پارچه مبلی و پخش کننده عمده پارچه مراکز استان و بازا های پخش است که حتی صادرکنندگان پارچه و مشاوران فروش برای خرید پارچه های  صادراتی خود به این مراکز رجوع میکنند ومستقیم خریداران راراهنمایی خرید میکنند.

 • بهترین برند های پارچه مبلی،پارچه مبلی صادراتی در بازار موجود است است.ضمناً از خصوصیات پارچه مبلی صادراتی  بالا ترین کیفیت و لزوماًقیمت مناسبی داشته باشد.
 • ما می توانیم با جستجو در سایت های شبکه ای مثل گوگل و .. به راحتی این برند ها را شناسایی کنیم و آن ها را مورد ارزیابی از نظر کیفیت و مرغوبیت انجام دهیم.لازم به ذکر است برندی بهتر و برتر است که پارچه دارای طرح ها، رنگ های  به روزی باشد.بیشترین خرید وفروش پارچه برنددرجه یک در بازار های مبل ایران قابل مشاهده است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.یکی از وسایل ضروری و پر کاربرد در زندگی امروزه، مبلمان می باشند که به خاطر است