بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مکس / خرید بدون واسطه پارچه مبلی مکس ایرانی

خرید بدون واسطه پارچه مبلی مکس ایرانی

اگر قصد خرید بدون واسطه پارچه مبلی مکس ایرانی را دارید، پیشنهاد می کنیم از تنوع محصولات ارائه شده در سایت اینترنتی ما بهره کافی را ببرید.

پارچه مبلی مکس ایرانی

پارچه مبلی مکس ایرانی

همان طور که مستحضر هستید تنوع و تعدد در ارائه پارچه های مبلی در بازار بسیار زیاد بوده و هر یک از این مدل ها دارای خواص و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین پارچه های مبلی عرضه شده در بازارهای داخلی، پارچه مبلی مکس ایرانی است. این مدل پارچه شباهت زیادی به پارچه های مازراتی دارد و همانند آن ها به صورت نقطه نقطه می باشد. تنها تفاوت این دو مدل پارچه این است که پارچه مبلی مکس ایرانی دیگر خط های در هم تنیده پارچه های مازراتی را ندارد.

پارچه مبلی مکس ایرانی

خرید پارچه مبلی مکس ایرانی

پارچه مبلی مکس ایرانی برای مبلمان، میز غذاخوری و سرویس خواب ها استفاده می شود. این مدل پارچه ظاهر بسیار شیکی دارد و دارای مزیت های متنوعی است.

پارچه مبلی مکس ایرانی

مزیت های پارچه مبلی مکس ایرانی

  • زیبایی بسیار بالا
  • قیمت خیلی مناسب
  • به دلیل ماهیت مناسب سریع تمیز می شود.

پارچه مبلی مکس ایرانی یکی از پرمصرف ترین نوع پارچه در صنعت تولید مبل می باشد.

پارچه های مبلی از نظر طرح و رنگ، دارای تنوع بسیار بالایی هستند، از این رو فعالان و مصرف کنندگان این حوزه همیشه به دنبال جنسی با کیفیت عالی و در عین حال قیمتی مناسب می باشند. در اینجا پیشنهاد،  خرید پارچه مبلی مکس ایرانی می تواند به این عزیزان خریدار، کمک شایانی داشته باشد. تا در عین خرید عمده پارچه های مبلی مکس ایرانی بتوانند تنوع بسیار بالایی در طراحی و تولید محصولات خود اجرایی نمایند و همچنین به دلیل قیمت فروش مناسب این محصولات بتوانند در بازار به آن بازده سودی که در نظر دارند، برسند.
یکی دیگر از شاخص های اصلی فروش بالای پارچه های مبلی مکس ایرانی، طرح های ساده و در عین حال جذاب و متنوع آن ها است. همان طور که می دانید طرح های ساده هم از نظر اینکه مورد پسند  عموم افراد قرار می گیرند و از نظر اینکه دیرتر باعث دل زدگی می شوند، بسیار با اهمیت و پرفروش می باشند.
مشتریان و متقاضیان گرامی جهت ثبت سفارشات خود می توانید با یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس برقرار نمایید و یک خرید مطمئن را با ما تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه مبلی مکس در بازار تهران

قیمت پارچه مبلی مکس در بازار تهران به چه صورت است؟ پارچه مکس در ردیف کدام پارچه ها قرار می گیرد؟امروزه یکی از لوازم پر کاربرد در منازل مبل می باشد که بر اساس ت