بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.

یکی از وسایل ضروری و پر کاربرد در زندگی امروزه، مبلمان می باشند که به خاطر استفاده روزانه و همیشگی از این وسایل بهتر است که از بهترین جنس و کیفیت تهیه شود و از آن جا که مهمترین جزء به کار رفته در مبل، پارچه آن می باشد بهتراست که از پارجه های مبلی چهارخانه استفاده گردد که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با گذشت زمان دچار کهنگی و فرسایش نمی شود .

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

انتخاب پارچه رومبلی

انتخاب پارچه رومبلی برای انواع مبلمان استیل و راحتی پارچه مبلی متتفاوتی نیز وجود دارد.
به طور مثال خرید پارچه ساتن گلدار برای مبلمان راحتی بسیار زشت و خنده دار است.

و علاوه بر آن راحتی نشستن بر روی مبل راحتی را نخواهد داشت.
برای انتخاب پارچه مبلی باید سبک مبل، فضای اتاق، بزرکی و کوچکی اتاق و به فرش و پرده نیز دقت کرد تا هماهنگ باشند و زیبا جلوه کند.

برای انتخاب پارچه مبلی شیک و دل چسب هر کسی با توجه به سلیقه و نظری که دارد، یک طرح و رنگ خاص را انتخاب می کند، اما در میان دنیای بزرگ و رنگارنگ انواع پارچه های مبلی باید بهترین و با کیفیت ترین گزینه را انتخاب کرد تا ضمن بهره بردن از مزایای آن از لحاظ اقتصادی متضرر نشویم و بتوانیم مدت های طولانی از خرید خود لذت ببریم .

به منظور خرید پارچه مبلی مناسب باید ابتدا بدانیم که پارچه مورد نظر را برای چه منظوری می خواهیم بخریم زیرا اگر مورد استفاده پارچه را بدانیم راحت تر می توانیم پارچه مطلوب را تهیه نماییم . پارچه های مبلی از تنوع و گستردگی فراوانی برخوردارند و هر نوع آن برای منظور خاصی کاربرد بیشتری دارد و باید ویژگی ها و خصوصیات پارجه های مختلف را بشناسیم تا در هنگام خرید دچار نگرانی و اضطراب نگردیم .

پارچه مبلی چهارخانه

پارچه مبلی چهارخانه

پارچه مبلی چهارخانه جز پارچه هایی است که برای مبلمان راحتی، ال و تمام پارچه بسیار مناسب است و مبل را زیباتر و اسپورت تر نشان می دهد.
پارچه مبلی چهار خانه بیشتر در رنگ های گرم تر مانند، قهوه ای، آجری، زرشکی و بنفش تولید می گردد.

پارچه های مبلی چهارخانه یکی از زیباترین و متنوع ترین انواع طرح ها را دارد که برای هر نوع چیدمان یا دکوراسیونی بی نظیر می باشد و بیشترین کاربرد آن برای مبلمان راحتی است و چون این نوع پارچه ها علاوه بر زیبایی از جنس مقاوم و مستحکمی برخوردار می باشند و این نوع مبلمان بیشترین استفاده در طول روز را دارند، پارچه های چهارخانه بسیار مناسب و ضروری می باشد .

پارچه های چهارخانه از خطوط موازی تشکیل شده که به صورت عمودی و افقی از روی هم عبور می کنند و در اندازه های مختلف ریز و درشت طراحی و تولید می شوند و بیشتر در رنگ های سیاه و سفید دیده می شوند .

ولی در حال حاضر در طیف گسترده و وسیعی از انواع رنگ های زیبا در کارخانه تولید شده و به بازار عرضه شده است تا بتوان متناسب با هر دکوری از رنگ بندی خاص آن بهره برد و هم چنین در بعضی از انواع آن ترکیب رنگ های جذاب با این خطوط شطرنجی تابلوی فوق العاده ای را خلق نموده است و پوشیدن آن بر روی هر مبلی منظره بسیار زیبا و دیدنی را به وجود می آورد .

خرید پارچه مبلی چهارخانه از نمایندگی

خرید پارچه مبلی چهارخانه از نمایندگی برای دیدن و اطلاع از قیمت های پارچه مبلی چهار خانه و دیگر پارچه مبلی ها می توانید به نمایندگی مجازی پارچه مبلی سوفا فابریک مراجعه نمایید و از بهترین قیمت ها برخوردار گردید.

منبع www.sofafabric.ir

عرضه کنندگان انواع پارچه مبلی، بهترین پارچه مبلی چهارخانه را با کیفیتی بی نظیر و متفاوت در اختیار همه طرفداران این سبک پارچه ها قرار می دهد تا بتوانند ایده آل ترین دکور و چیدمان را برای منازل و فضای کسب و کار خود بیافرینند . 

تمام کسانی که قصد خرید این پارچه مبلی درجه یک را دارند می توانند به راحتی با مراجعه به نمایندگی های معتبر و شناخته شده، انواع طرح ها و رنگ های این پارچه ها را مشاهده نموده و با اطلاع کامل از مشخصات و ویژگی های پارچه و قیمت آن، پارچه های مورد نظر خود را تهیه نمایند و از مشاوره کارشناسان و تخفیفات ویژه آن بهره مند شوند .

معیار های انتخاب پارچه مبلی چهارخانه مرغوب

معیار های انتخاب پارچه مبلی چهارخانه مرغوب پارچه های مبلی هم مانند بسیاری از لوازم دیگر ملاک ها و فاکتورهای خاصی برای تعیین کیفیت دارد، یکی از معیارهای اساسی در انتخاب پارچه مبلی چهارخانه مرغوب و با کیفیت، توجه به تراکم و بافت پارچه می باشد که تراکم بالا یکی از مهمترین ملاک های کیفیت بالای پارچه می باشد .

ملاک مهم دیگر این است که پارچه از لطافت و نرمی مطلوبی برخوردار باشد و خشک و زبر نباشد که موجب ناراحتی فرد گردد . و دیگر این که الیاف پارچه نباید پرز دهد و یا پرزهای آن به راحتی کنده شده و از سطح پارچه جدا گردد . 

زیبایی خاص و منحصر به فرد یکی دیگر از ملاک های تأثیر گذار در انتخاب و خرید یک پارچه می باشد که زیبایی طرح و رنگ آن به اندازه ای باشد که دل و چشم خریدار را در همان نظر اول برباید و به خود معطوف نماید .

راهنمای انتخاب بهترین پارچه مبلی چهارخانه

راهنمای انتخاب بهترین پارچه مبلی چهارخانه انتخاب پارچه های مبلی چهارخانه برای دکوراسیون یک تصمیم درست و آگاهانه است که مزایای زیادی به همراه دارد . برای انتخاب بهترین نوع پارچه مبلی چهارخانه باید از نظر کارشناسان مجرب و آگاه در این زمینه استفاده کرد و از اطلاعات آن ها بهره برد و بر دانش خود در این باره افزود . 

این پارچه های نقاشی شده با خطوط، زیبایی مبلمان را دو چندان می کند و فضا را دلنشین تر نموده زیرا ترکیبی از طرح های سنتی و مدرن را به خاطر می آورد .

پارچه مبلی چهارخانه از الیاف با کیفیت ساخته شده که به هیچ عنوان پرز نمی دهد و با سپری شدن زمان کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد و رنگ آن همواره ثابت و پایدار می باشد .

برای خرید بهترین پارچه های چهارخانه باید ضمن توجه به محیطی که قرار است پارچه برای آن تهیه گردد، از مراکزی این پارچه ها خریداری شوند که اجناس با کیفیت و اصیل را عرضه می کنند تا از خرید انواع مشابه و بی کیفیت جلوگیری شود .

چرا باید پارچه مبلی چهارخانه بخریم؟

چرا باید پارچه مبلی چهارخانه بخریم؟ پارچه های مبلی چهارخانه چون از جنس بسیار مقاوم و ضخیمی برخوردارند و از الیاف بسیار با کیفیت تهیه شده اند انتخاب بسیار مناسبی برای مبلمانی می باشند که پر کاربرد بوده و زیاد استفاده می شود و یا در مکان های پر تردد قرار دارند .

این پارچه ها با هر دکوراسیونی تطابق و هماهنگی دارند و در کنار دیگر دکورها کامل کننده بسیار خوبی به شمار می آیند . این پارچه ها با خانه های درشت و ریز و رنگ هایی جذاب و گرم هویتی متفاوت به چیدمان شما می دهد و سلیقه شما را خاص تر نشان می دهد .

واردات پارچه مبلی چهارخانه درجه یک

واردات پارچه مبلی چهارخانه درجه یک امروزه برای تأمین نیازهای داخلی، واردات پارچه مبلی چهارخانه از معروفترین کشورهای تولید کننده این پارچه ها صورت می گیرد و وارد کنندگان این پارچه ها سعی دارند تا ضمن برآورده نمودن نیازهای داخلی، با کیفیت ترین و ارزان ترین پارچه ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و ضمن رونق در کسب و کارشان رضایت مشتریان را به دست آورند . 

واردات پارچه های مبلی درجه یک مطابق با تمامی استانداردهای کیفی جهانی صورت می گیرد تا خاطر خریداران از بابت کیفیت و مرغوبیت کالا کاملا جمع باشد . 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید پارچه مبلی مازراتی ایرانی

تولید پارچه مبلی مازراتی بصورت عمده در تیراژهای زیاد انجام می شود. تولید پارچه مبلی مازراتی از نوع ایرانی با درجه کیفی عالی با قیمت رقابتی در بازار عرضه می شود.