بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی یزد / خرید پارچه مبلی یزد با قیمت ارزان در تهران

خرید پارچه مبلی یزد با قیمت ارزان در تهران

خرید پارچه مبلی یزد درتهران رونق زیادی دارد، بدون شک خرید با قیمت ارزان در کنار کیفیت بالا دغدغه اکثر خریداران پارچه مبلی یزد می باشد.مجموعه ما در کنار کارخانه و تولیدی های پارچه مبلی یزد به تجربیات ارزنده و فراوانی دست یافته است. باعث افتخار ماست که این تجارب ارزنده را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

آیا می دانید پارچه مبلی یزد در چند نوع تولید می شود؟

خرید پارچه مبلی یزد در نهایت مرغوبیت از طریق این مرکز فروش صورت می پذیرد. أین نمایندگی بزرگ ترین تولید کننده فروش این محصول در نهایت تنوع طرحی و رنگی در کشور می باشد. خرید پارچه مبلی یزد با قیمت بسیار ارزان در تهران امکان پذیر می باشد. أین نمایندگی علاوه بر فروش حضوری تمامی سفارشات مشتریان را در اقصی نقاط کشور پذیرا می باشد.

خرید پارچه مبلی یزد با قیمت ارزان در تهران

انواع پارچه مبلی یزد

انواع پارچه مبلی یزد

 • پارچه مبلی شانل
 • پارچه مبلی ساتن
 • پارچه مبلی اسپرت
 • پارچه مبلی تک گل
 • پارچه مبلی گل کاناپه ای
 • پارچه مبلی ساتن کریستال
 • پارچه مبلی ساتن فرمند
 • پارچه مبلی گلدانی
 • پارچه مبلی آینه ای
 • پارچه مبلی گل رز
 • پارچه مبلی ساده
 • پارچه مبلی لانه زنبوری
 • پارچه مبلی راه دار
 • پارچه مبلی الماس

انواع پارچه مبلی یزد را می توان به موارد زیر تقسیم بندی کرد؛

پارچه مبلی یزد الماس، پارچه مبلی یزد راه دار، پارچه مبلی یزد لانه زنبوری، پارچه مبلی یزد ساده، پارچه مبلی یزد گل ریز، پارچه مبلی یزد گل رز، پارچه مبلی یزد گل محمدی، پارچه مبلی یزد گل شقایق، پارچه مبلی یزد گل آفتابگردان، پارچه مبلی یزد آینه ای، پارچه مبلی یزد گلدانی، پارچه مبلی یزد ساتن، پارچه مبلی یزد مخملی، پارچه مبلی یزد کتانی، پارچه مبلی یزد اسپرت، پارچه مبلی یزد تک گل، پارچه مبلی یزد ابریشمی، پارچه مبلی یزد ماه و ستاره، پارچه مبلی یزد ساتن کریستال، پارچه مبلی یزد گل کاناپه ای، پارچه مبلی یزد شانل، پارچه مبلی یزد سنتی، پارچه مبلی یزد گل برجسته با زمینه مخملی.

مشخصات پارچه مبلی یزد

پارچه مبلی یزد با عرض استاندارد ۱۴۰ سانتی متر و با تراکم سنگین بین ۹۰ تا ۱۱۰ تولید می شود، همچنین در تولیدی پارچه مبلی یزد این محصول با تراکم سبک بین ۴۰ تا ۶۰ نیز عرضه می شود. جالب است بدانید پارچه مبلی مخمل شانل هنگام ایرو شدن حالت پفکی به خود گرفته و زیبایی صد چندانی به این پارچه فوق العاده می دهد. لازم به ذکر است ایرو شدن برجسته کردن قسمتهای خاصی از پارچه به وسیله اتو های خاص این صنعت می باشد. این قابلیت در پارچه های ساتن قابل اجرا نیست.

پارچه مبلی یزد بسیار با دوام بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است، أین محصول آلودگی و چرک را به داخل مبل راه نداده و سدی بسیار محافظ در مقابل ورود آب و آلودگی ها دارد. پارچه یزد بافت ضد لک بوده و شست و شوی بسیار آسانی دارد، در هنگام شست و شو رنگ پس نداده و اندازه خود را حفظ می نماید.

این محصول دارای تنوع پارچه ای بسیار فراوان بوده که با هر سلیقه آی وفق داده می شود. پارچه یزد بافت بیش از چهل رنگ داشته و جنس رنگ آن بسیار ثابت و مرغوب می باشد، این نوع از پارچه پرز پرز نشده و همواره کیفیت خود را حفظ می نماید.

انواع نخ در بافت پارچه مبلی یزد

انواع نخ در بافت پارچه مبلی یزد

 1. نخ سهیل
 2. نخ فلامنت
 3. نخ پلی استر
 4. نخ شانل

پارچه مبلی یزد  یکی از انواع بسیار با کیفیت پارچه های ایرانی می باشد. این محصول در انواع نخ های فلامنت، پلی استر، شانل، سهیل، نخ پنبه، ساتن کتان و مخملی وجود داشته و در نهایت تنوع رنگی با متراژهای مختلفی عرضه می گردد.سفارشات از اقصی نقاط کشور پذیرفته شده و در مدت زمان کوتاهی بهترین پارچه مبلی به دست مشتریان خواهد رسید.

نحوه خرید پارچه مبلی یزد

جهت اطلاع از قیمت و مشخصات فنی انواع پارچه مبلی یزد می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی شانیل ارتباط گرفته و علاوه بر آشنایی با مجموعه ما از یک خرید مطمئن لذت ببرید. فروش و ارسال پارچه مبلی در انواع مختلف در شهر های مختلف ایران و در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر است. زمان ارسال از زمان ثبت سفارش بین ۲ الی ۷ روز کاری است، که این زمان بسته به مقدار و نوع پارچه متغیر می باشد.

منبع: sofafabric.ir

 

نحوه خرید پارچه مبلی یزد به دو طریق می باشد: مشتریان عزیز می توانند اگر چنانچه به نمایندگی فروش این محصول دسترسی دارند و مسافت چندان دوری ندارند با حضور خود در این مرکز فروش به صورت مستقیم از کلیه اجناس دیدن نمایند و خریدی با کیفیت را رقم بزنند.

روش دوم که بسیار مرسوم و معقولانه و مقرون به صرفه می باشد خرید آنلاین می باشد مشتریان عزیز می توانند سفارشات خود را جهت خرید غیر حضوری با تماس با مدیر فروش این مجموعه به ثبت برسانند. لازم به ذکر است جنس سفارش داده شده در نهایت درجه کیفیت و قیمتی منصفانه در مدت زمان محدودی به دست مشتریان خواهد رسید.

لازم به ذکر است در این مرکز فروش افراد آگاه و متخصص حضور داشته و به تمامی سوالات مشتریان عزیز پاسخ گو می باشند تا بتواند همراه شما در بهترین خرید باشند.

بررسی تخصصی پارچه مبلی یزد

بررسی تخصصی پارچه مبلی یزد این نوع پارچه در بین انواع پارچه ها با توجه به جنس عالی و کیفیت بینظیر از قیمت بسیار عالی و مناسب برخوردار بوده است.برترین پارچه مبلی را می توانید از طریق این نمایندگی و مرکز فروش خریداری نمایید.

این محصول ارزشمند در کارخانجات نساجی یزد تولید شده و به مرکز فروش پارچه و نمایندگی های فروش عرضه می شود.

این محصول در انواع مدل های پارچه مبلی یزد الماس، پارچه مبلی یزد راه دار، پارچه مبلی یزد لانه زنبوری، پارچه مبلی یزد ساده، پارچه مبلی یزد گل ریز، پارچه مبلی یزد گل رز، پارچه مبلی یزد گل محمدی، پارچه مبلی یزد گل شقایق، پارچه مبلی یزد گل آفتابگردان، پارچه مبلی یزد آینه ای، پارچه مبلی یزد گلدانی، پارچه مبلی یزد ساتن و غیره وجود داشته و در بهترین کیفیت ها عرضه می گردد.

عرضه پارچه مبلی یزد ارزان در این عمده فروشی موجود می باشد. پارچه مبلی یزد با دارا بودن ویژگی های خاص و منحصر به فرد از فروش چشمگیری برخوردار است.

تولیدی انواع پارچه در کارخانجات تولیدی صورت می گیرد و در بین این همه تنوع پارچه، خرید پارچه مبلی یزد می توانید انتخابی به جا و شایسته برای شما خریداران عزیز باشد.

عرضه این محصول به اقصی نقاط بازار های داخلی و فروش پارچه و منسوجات  در تمام شهر ها صورت می گیرد و هیچ مغازه ی پارچه فروشی را پیدا نمی کنید که این محصول با کیفیت را در بازار خود نداشته باشد. پارچه یزد توانسته به دل تمام فروشگاه های فروش پارچه راه پیدا کند و مشتریان پر و پا قرصی داشته باشد.

عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه مبلی

عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه مبلی عوامل بسیار زیادی در قیمت گذاری پارچه مبلی تأثیر گذار می باشد از جمله آنها می توان به مواردی اشاره کرد؛

 • ضخامت بافت تار و پود پارچه
 • نوع درجه کیفیت 
 • نوع مرغوبیت پارچه
 • درجه خالص بودن پارچه
 • نوع خرید(عمده یا جزئی)
 • نوع طرح انتخابینوع رنگ انتخابی
 • مقدار خرید پارچه
 • جنس پارچه
 • طرحدار یا ساده بودن پارچه

راهنمای کامل خرید پارچه مبلی یزد

راهنمای کامل خرید پارچه مبلی یزد سفارش پارچه مبلی یزد در انواع مختلف به صورت عمده و جزئی  از طریق این نمایندگی فروش امکان پذیر می باشد. این نمایندگی مفتخر است کلیه سفارشات مشتریان عزیز را پسندیده اقصی نقاط کشور پذیرا باشد.

این پارچه های بسیار زیبا، از دوام و مقاومت بسیار عالی برخوردار بوده و دارای طرح های گلدار، ساده، مخملی، ساتن، سنتی در تنوع رنگی بی نظیر و فراوانی می باشد. پارچه مبلی یزد مرغوب ترین پارچه مبلی ایرانی می باشد.

راهنمای خرید پارچه مبلی یزد را می توانید در زمان انجام سفارش از طریق مدیر فروش به طور کامل مطلع گردید و اطلاعات کامل را به دست آورید.

ترفندهای انتخاب پارچه مبلی یزد به علت تنوع رنگی و لطافت این محصول می باشد. پارچه مبلی یزد بافت بسیار مستحکم و مقاومی داشته  و از الیاف پلی استر ویسکوز، مخملی، پنبه، کتان  تهیه شده است، پارچه ای مرغوب و با تراکم و ضخامت فوق العاده بی‌نظیر می باشد و با تنوع رنگی بی‌نظیری که دست مشتری را برای هرگونه انتخاب و سلیقه زنگی باز می گذارد روانه بازار می گردد.

صادرات پارچه مبلی یزد به کشور های خاورمیانه

صادرات پارچه مبلی یزد به کشور های خاورمیانه صادرات پارچه مبلی یزد به کشور های خاور میانه با بهترین کیفیت و  نهایت تنوع رنگی صورت می پذیرد.این کالا صادرات پر رونقی را در سالی که گذشت برای کشورمان رقم زد.

به علت افزایش عرضه و تقاضا از سایر کشور های همسایه و خاورمیانه و نیز کشورهای اروپایی این محصول از فروش بسیار بالایی برخوردار بوده و بسیار پر طرفدار می باشد.

پارچه مبلی یزد بزرگ ترین صادرات پارچه مبلی ایرانی به اکثر کشور های متقاضی را به عهده دارد و روز به روز به مرغوبیت و تنوع  محصولاتش اضافه می کند تا همواره رضایت مشتریان را جلب نماید. این محصول در اکثر شهر های ایران و نیز خارج از کشور دارای نمایندگی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه مبلی یزدی

فروش عمده پارچه مبلی یزدی در نمایندگی های سراسر کشور صورت می گیرد. این بهترین فرصت برای خرید برای همکاران و صاحبان تولیدی مبلمان می باشد.تهیه پارچه مبلی یزد یکی