بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / عمده فروشی پارچه مبلی در تهران

عمده فروشی پارچه مبلی در تهران

عمده فروشی پارچه مبلی و پارچه پرده ای با قیمت مناسب در راسته بازار پارچه مبلی فروشان قرار دارد.

کسانی که به فروش عمده و پخش پارچه مبلی در کشور مشغولند، از این عمده فروشی ها خرید می کنند.

در بازار رقابتی امروز انواع فروشنده ها و تولید کننده ها وجود دارند. فروشندگان و تولیدکنندگانی که با در نظر گرفتن استاندارد ها محصولات را تولید و عرضه می کنند و یا افرادی سودجو که فقط در تولید محصولات باکیفیت پشت نقاب برند های معروف خارجی مشغول هستند. این موضوع در خیلی از کالا ها وجود دارد. مثلا در یک محصول مصرفی مانند آب میوه و یا شاخه هایی از صنعت مانند صنعت مبل سازی. ولی بسیاری از تولیدکنندگان بهترین مواد اولیه را برای تولید خود انتخاب می کنند که باعث شده رقابت سالم نیز به طور چشم گیری در بازار افزایش پیدا کند. این تولید کننده ها محصولات خود را به صورت عمده به یک سری از تاجران که عمده فروش نام دارند می فروشند. این افراد تجارت محصولات را در تعداد زیاد و انبوه انجام می دهند. قطعا شما از این افراد به صورت مستقیم یا غیر مستقیم خرید کرده اید. این افراد وارد دنیای خرید عمده مبل شده که برای هر تاجری سرشار از سود می باشد. مخصوصا در شهر پرجمعیت و شلوغی چون تهران.

عمده فروشی پارچه مبلی در تهران

عمده فروشی پارچه مبلی

عمده فروشی پارچه مبلی فروشندگان پارچه مبلی به دنبال عمده فروشان پارچه مبلی بدون واسطه هستند.

تآمین کنندگان بدون واسطه همان واردکنندگان و تولیدکنندگان داخلی پارچه مبلی هستند. خرید از تآمین کنندگان بسیار حاشیه سود بالایی برای فروشندگان دارد.

همیشه و در طول تاریخ، تولید کننده های بسیار اندکی به طور مستقیم با مشتریان خود در حال رد بدل سرمایه و کالا بوده اند. افراد و یا شرکت هایی این پل ارتباطی میان خریدار و تولید کننده می باشند. آنها این محصولات را از تولید کننده خریده و با بازاریابی خوب و استاندارد با یک سود خوب می تواند کالای خریده شده خود را بفروشند. این افراد نه تنها مسئولیت یک کار سنگین را از دوش تولیدکنندگان بر می دارند، بلکه با خرید مرتب محصول تولیدکنندگان برای آن ها یک محرک و انگیزه برای افزایش تولید و بالا بردن کیفیت هستند. برای مثال یک کارخانه تولیدی در تهران نمی تواند به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط بوده و عمل پخش محصول خود بین مشتریان را نیز به گردن بگیرد. این کار نیازمند هزینه های گزاف می باشد که قیمت تمام شده محصول را بسیار بالا می برد. این تولیدکننده با فروش محصول خود به یک یا چند عمده فروش به راحتی سود کار خود را می گیرد و عمده فروش نیز این محصولات را به همه جا فرستاده و مشتری را راضی نگه می دارد. در واقع با این کار تولید کننده فقط روی تولید محصول تمرکز کرده و به حاشیه ها فکر نمی کند و عمده فروش نیز بر پخش و توزیع این محصولات تمرکز می کند. جامعه باید از این افراد و شرکت ها نهایت سپاس گزاری را به عمل آورده و قدردان این قشر از شاغلان جامعه باشد. شاغلانی که کار آن ها زیاد به چشم نمی آید.

خرید مستقیم از عمده فروشی در تهران

خرید مستقیم از عمده فروشی در تهران فروشندگان و خریدارانی که در حوزه خرید و فروش پارچه مبلی فعالیت می کنند، بهتر است، خرید خود را مستقیم و بدون واسطه از عمده فروشان معتبر در تهران انجام دهند.

در ضمن فروشندگان شهرستانی نیز می توانند به صورت اینترنتی خرید خود را از فروشگاه های مجازی ما انجام دهند.

هر چه تعداد واسطه ها بین تولید کننده و مشتری کمتر باشد قیمت تمام شده یک کالا برای مشتری قابل قبول تر خواهد بود. اگر مراکز فروش محصولات را فقط از شرکت ها و افراد معتبر خریداری نمایند این هم برای فروش خود و هم برای تولید داخلی فواید زیادی خواهد داشت. بعضی از سود جویان با خرید و انبار کردن یک محصول عرضه آن را کم کرده و باعث افزایش قیمت حبابی شکل یک محصول شده و سود خود را با این عمل ناپسند، بالا می برند. این کار ازنظر قانونی و شرعی ممنوع است. با این کار قیمت های مواد اولیه نیز تحت این حباب افزایش یافته و فقط ضرر آن نصیب تولید کننده خواهد شد و سود سنگینی به جیب یک سری واسطه ها که آن ها را دلال نیز می نامند، خواهد رفت. ولی اگر واسطه ها معتبر بوده و انصاف را سرلوحه کار خود قرار دهند هیچ وقت این مشکلات پدید نخواهد آمد. ما به شما پیشنهاد می کنیم در غالب یک واسطه یا عمده فروش معتبر وار این بازار شده و علاوه بر کسب سود قابل قبول از نیروی کار و تولیدات داخل حمایت نمایید.

تمام نکات برای انتخاب پارچه مبلی تمام عیار

تمام نکات برای انتخاب پارچه مبلی تمام عیار برای خرید یک محصول با کیفیت همیشه یک سری نکات را باید مد نظر داشت. در خرید پارچه مبلی نیز این نکات وجود دارند که به طور خلاصه بر آن ها نگاهی می اندازیم. یک پارچه مبلی با کیفیت از مواد با کیفیت به دست می آید و باید مقداری اطلاعات خود را در رابطه با این مواد افزایش دهید. برای این کار ما مقالاتی که در مورد اجناس مختلف پارچه رو مبلی در سایت خودمان می باشد را پیشنهاد می کنیم. یک پارچه با کیفیت در هنگام لمس کردن کاملا مشخص و نمایان می باشد و البته پارچه بی کیفیت نیز به همین صورت است. مقاومت یک پارچه مبلی نیز یکی از نکاتی است که باید به آن توجه نمود. این کار را با کشیدن پارچه توسط دو دست می توان فهمید. پارچه باید مقداری خاصیت کشسانی نیز داشته باشد. و از همه مهمتر یک پارچه خوب از یک قیمت معقول و به صرفه نیز بهره می برد. در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر درباره پارچه مبلی درجه یک و یا انتخاب بهترین پارچه، کافی است که با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

عمر مقید پارچه مبلی ایرانی چقدر است؟

عمر مقید پارچه مبلی ایرانی چقدر است؟ عمر مفید هر محصولی به فرایند تولید وماده اولیه آن بستگی دارد و نمی توان یک محدوه خاص را برای انها در نظر گرفت ولی یک مبل که از طریق یک فروشگاه ویا به صرت مستقیم از یک تولیدی معتبر خریده شود به طور معمول دارای عمر مفی سه تا شیش سال بسته به نوع مراقبت وانظبات مشتری دارد. پس عمر مفید مبل نیز مانند محصولات دیگر به نحوه تولید ان بستگی دارد

تاثیر پارچه مبلی در دکوراسیون منزل

تاثیر پارچه مبلی در دکوراسیون منزل مبل ها کالا هایی هستند که تاثیر بسیار زیادی بر دیزاین و دکوراسیون هر مکانی که در آن قرار گیرند می گذارند. البته بسته به نیاز های متفاوت مبل های متفاوتی نیز تولید می شوند. برای مثال برای یک دکوراسیون اداری بهترین گزینه مبل های رسمی و اداری هستند. یا برای استفاده در اتاق پذیرایی بهترین گزینه مبل های پذیرایی هستند. البته همه این ها به سلیقه خریدار بستگی دارد و محدودیتی در استفاده از مبل در هر مکانی وجود ندارد. این ها پیشنهاد هایی است که برای هماهنگ شدن یک کالا با یک دکوراسیون توسط کارشناسان داده می شود. می توان نتیجه گرفت که بیشترین تاثیر را پارچه مبلی شیک بر دکوراسیون منزل و یا محل کار خواهد گذاشت و نه مدل و یا تعداد مبل.

سفارش پارچه مبلی درجه یک

سفارش پارچه مبلی درجه یک از آنجا که امروزه به دلیل درک ارزش بالای زمان توسط مردم، خرید های غیر حضوری پیشرفت چشم گیری داشته اند، ما نیز تصمیم بر راه اندازی خرید اینترنتی و غیرحضوری نمودیم. شما می توانید جهت سفارش پارچه مبلی به سادگی یک تماس اقدام نموده و محصول مورد علاقه خود را سفارش دهید. ما تخفیف هایی نیز برای شما در نظر گرفته ایم. از این بهتر می شود؟

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید پارچه مبلی مازراتی ایرانی

تولید پارچه مبلی مازراتی بصورت عمده در تیراژهای زیاد انجام می شود. تولید پارچه مبلی مازراتی از نوع ایرانی با درجه کیفی عالی با قیمت رقابتی در بازار عرضه می شود.