بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / قیمت پارچه مبلی گلدار جدید

قیمت پارچه مبلی گلدار جدید

شاید شما نیز به فکر تعغیر دکوراسیون خانه و تعویض مبل هایتان هستید، اما با قیمت های بسیار بالا توان خرید را نداشته باشید. پیشنهاد ما تعویض رو مبلی هایتان با کمترین قیمت است.

 برای شما هم پیش آمده است که بخواهید لوازم خانه خود را عوض کنید یا اینکه بخواهید مبل جددی بخرید. اما قیمت مبل نو بسیار بالا است. اما می شود با خرید یک پارچه مبلی شیک در هزینه ها صرفه جویی کرد و سختی های حمل و نقل را نکشید. پارچه مبلی انواع مختلفی از نظر جنس و طرح دارد. و با توجه به این دو مورد قیمت پارچه مبلی متفاوت است. به طور مثال قیمت پارچه مبلی گلدار با ساده متفاوت است.

قیمت پارچه مبلی گلدار جدید

پارچه مبلی

پارچه مبلی پارچه مبلی از جمله لوازمی است که در دکوراسیون و ایجاد فضای مناسب خانه نقش بسزایی دارد. پس باید در انتخابش به نکاتی توجه گردد:

  • توجه به نوع مبلمان
  • توجه به رنگ بندی پرده ها و کف خانه
  • بزرگ و کوچک بودن خانه
  • و مکانی که مبلمان قرار است در آنجا قرار بگیرد.

با توجه و دقت بالا در امر انتخاب پارچه مبلی می توان بهترین فضا را در خانه ایجاد کرد.

یکی از زیباترین و متنوع ترین پارچه مبلی های جدید، پارچه مبلی گلدار است، که طرفداران زیادی نیز دارد.

پشنهاد ما به شما پارچه مبلی طرح گلدار است زیرا که تنوع رنگی بسیار زیادی دارد و همچنین به فضای خانه شما شادی و طراوت می بخشد. و همچنین مرغوبیت پارچه مبلی مثال زدنی است. 

خرید پارچه مبلی گلدار

خرید پارچه مبلی گلدار پارچه مبلی گلدار در انواع مختلف در بازار موجود است. این پارجه ها به صورت گل بزرگ و آبرنگی می باشند و به فضای خانه محیطی گرم و مهیج می بخشند. قیمت پارچه مبلی گلدار جدید نیست با توجه به جنس و وارداتی بودن آن نسبتآ بالا می باشد.

از این پارچه مبلی می توان برای کوسن های مبلمان ساده استفاده کرد تا مبلمان را از سادگی خارج کند.

و از دیگر مصارف آن استفاده در گوشواره های پرده سالن است.

منبع : www.sofafabric.ir

در بازار انواع مختلفی پارچه مبلی موجود است و شما طبق سلیقه و رنگ و ابعاد خانه تان میتوانید انتخاب کنید.

دانستنی هایی درباره پارچه مبلی گلدار

دانستنی هایی درباره پارچه مبلی گلدار حالا وقت آشنایی دقیق پارچه های مبل در بازار است. پارچه های مبل در انواع زیادی تولید می شوند. برخی از این پارچه ها زبر هستند و برخی دیگر نرم و ملایم. این به سلیقه یشما ارتباط دارد که از کدام نوع پارچه برای مبل های  استفاده می کنید. تقسیم بندی پارچه ها به صورت کلی بدین شکل است :  ۱٫پارچه مبلی مخمل ۲٫پارچه مبلی ژرژت ۳٫پارچه مبلی چرم مصنوعی ۴٫ پارچه مبلی مازراتی  ۵٫ پارچه مبلی نخی ۶٫ پارچه مبلی پشمی و غیره. در صنعت پارچه رقابت زیادی بین بازار داخلی و خارجی وجود دارد و سهم بازار هم در دست داخل است و هم خارج از کشور. برخی از عرضه کنندگان و کارخانه ها علاوه بر اینکه جواب گوی تقاضای بازار داخلی هستند در صادرات پارچه هم ورود پیدا کرده اند. در هر جایی که پارچه به فروش می رسد، پارچه مبلی هم پیدا می شوددر حقیقت مرکز خرید پارچه مبلی در پارچه فروشی ها است و تجارت پارچه مبلی با پارچه یکی است. مرکز فروش این نمونه از پارچه در هر شهری است. شما اگر سری به مراکز فروش پارچه حالا از هر نوعی بزنید، می توانید پارچه مبلی را هم یافته و آن را خریداری کنید. در این حوزه باید گفت که برخی از مغازه ها به طور تخصصی کارشان فروش پارچه مبلی می باشد. این فروشگاه هم در راسته بازارهای پارچه فروشی فعالیت می کنند. از طرفی پارچه مبلی را می شود از سایت های فروش پارچه خریداری کرد. این سایت ها پارچه مبلی طرح دار و ساده را عرضه میکنند و با توجه به نیاز خود میتوانیید از آنها خریداری کنید. 

۴ ویژگی منحصر به فرد پارچه مبلی گلدار

4 ویژگی منحصر به فرد پارچه مبلی گلدار صرف نظر از اینکه مبلمان شما در کجا قرار خواهد گرفت: یک اتاق نشیمن پرتردد،یک محل عمومی مثل فرودگاه، یا در یک اتاق آفتاب گیر، به خاطر استفاده و تماس زیاد و مکرر، پارچه ای باید انتخاب شود که در برابر ساییدگی، نور آفتاب شدید، خراشیدگی، لک و گرد و غبار مقاوم باشد. به طور کلی پارچه ها از نظر نوع الیاف آن به دو گروه تقسیم می شوند ۱- پارچه با الیاف طبیعی: کتان مقاومت خوبی در برابر سایش،تغییر رنگ و نخ کش شدن دارد. ولی زود لک و چروک می شود.لینن، تحمل کمی در برابر سایش دارد، زود لک و چروک می شود و شستن آن کار آسانی نخواهد بود. بنابراین بیشتر برای محیط های رسمی که تردد کمتری دارند، قابل استفاده است.پشم، مقاوم در برابر تغییر رنگ، نخ کش شدن، چروک و لکه است. اگر به صورت کاملاً طبیعی استفاده شود، در اثر شستشو و تماس با آب حالت کوبیده و نمدی پیدا می کند.ابریشم؛ بسیار ظریف، شکننده، و درخشان است. تنها برای استفاده رسمی در فضاهایی که تردد بسیار کمی دارند پیشنهاد می شود. لکه بری آن کاری تخصصی است.چرم؛ به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن است. مقاوم در برابر سایش، اما در برابر خراشیدگی مقاومت پایینی دارد. با گذشت زمان نرمی و لطافت بیشتری پیدا میکند.ویسکوز ریون ها؛ از خمیر کاغذ ساخته می شوند، بنابراین مقاومت بسیار کمی در برابر آب دارند. جذب رطوبت آنها بسیار بالاست. استحکام خوبی در برابر سایش دارند. نرم، لطیف و درخشنده هستند و  زود چروک می شوند.با ترکیب با الیاف مصنوعی (نایلون، پلی استر) جذب رطوبت آن کاهش پیدا کرده و اصلاح می شوند.استات ها؛ هم از سلولوز طبیعی گرفته می شوند و به صورت لیف های استات در می آیند. جذب رطوبت بسیار بالا، مقاومت سایش کم، استحکام کم تارها از خصوصیاتی هستند که با ترکیب با الیاف مصنوعی دیگر (نایلون، پلی استر) اصلاح می شود. مقاومت خوبی در برابر چروک دارند.

۲-پارچه با الیاف مصنوعی 

آکلیریک؛ الیاف آکلیریک ظاهری شبیه به پشم دارند. در برابر ساییدگی، چروک، لک و تغییر رنگ مقاوم هستند. کیفیت های پایین تر آن ممکن است به مرور زمان پرز بیاندازد. جذب رطوبت کمی دارد و کلاً الیافی مقاوم و بادوام به حساب می آیند. الیافی نرم و سبک هستند.

پلی استر؛ استحکام زیاد، خاصیت کشسانی مناسب، مقاومت سایشی زیاد، مقاوم در برابر چروک و حرارت، شستشوی راحت، جذب رطوبت کم، مقاوم در برابر نخ کش شدن، الیاف پلی استر را تبدیل به یکی از پرمصرف ترین الیاف مصنوعی استفاده شده در صنایع نساجی، تبدیل کرده است. این الیاف معمولاً با الیاف دیگر (مصنوعی و طبیعی) ترکیب می شوند. به خاطر بار الکتریکی که ایجاد می کند، دوده و گرد و خاک بیشتری جذب میکند؛ بنابراین زودتر نیاز به شستشو دارد، اما شستشوی آن راحت و آسان است.

نایلون؛ معمولاً به تنهایی استفاده نمی شود و با مواد مصنوعی دیگر ترکیب شده و بافت بسیار مقاومی پیدا می کند. الیاف آن استحکام زیادی دارد و در برابر سایش و چروک مقاومند. جذب رطوبت بسیار کمی دارند.

ریون یا ابریشم مصنوعی؛ ظاهری ابریشم مانند دارد، گاهی شبیه به کتان یا لینن است. پارچه ای مقاوم محسوب میشود، اما خیلی زود چروک می خورد.

از آنجایی که پارچه های رومبلی در تماس مستقیم با بدن نیستند و الیاف طبیعی در حالت معمول نسبت به الیاف مصنوعی، دوام بسیار کمتر و مقاومتی کم دربرابر چروک و رطوبت دارند، نگهداری و شستشوی آنها تبدیل به کاری سخت و هزینه بر خواهد شد. بنابراین اکثر پارچه های موجود در بازار ترکیباتی از الیاف طبیعی و مصنوعی و یا ترکیب الیاف مصنوعی با یکدیگر هستند.

دلیل مرغوبیت پارچه مبلی گلدار چیست؟

دلیل مرغوبیت پارچه مبلی گلدار چیست؟ مرغوبیت پارچه ها نیز به جنس پارچه والباف استفاده شده در آن است.

ارزان ترین برند پارچه مبلی گلدار در ایران

ارزان ترین برند پارچه مبلی گلدار در ایران ارزان ترین نوع پارچه نیز شامل ماورد روبه رو است: ۱٫پارچه نخی ۲٫ پارچه ی ریون ۳٫پارچه ی تریکو ۴٫ پارچه ی کرپ ۵٫ پارچه ی حریر. در این چند نوع پارچه ارزان ترین برند پارچه نیز پیدا میشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید پارچه مبلی مازراتی ایرانی

تولید پارچه مبلی مازراتی بصورت عمده در تیراژهای زیاد انجام می شود. تولید پارچه مبلی مازراتی از نوع ایرانی با درجه کیفی عالی با قیمت رقابتی در بازار عرضه می شود.