بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی zx / واردات انواع پارچه مبلی zx

واردات انواع پارچه مبلی zx

واردات انواع پارچه مبلی zx از کشور چین و توسط شرکت های وارداتی انواع پارچه های رومبلی صورت می گیرد.این واردات در حجم گسترده ای است و جهت برطرف نمودن نیازهای بازارهای فروش پارچه صورت می گیرد.

امروزه صنایع تولیدی مبلمان با به کار بردن رنگ ها و طرح های مختلف و متنوع، تنوع و جذابیت را به نمایش گذاشته اند.
این محصولات متنوع خریداران را در انتخابشان دچار سردرگمی کرده است ولی نکات مهمی که باید در خرید این پارچه ها به آن توجه نمود.

 • نوع مبلمان و نحوه ی استفاده از آن
 • بافت و الیاف تولیدی پارچه
 • انتخاب نوع و طرح پارچه

واردات پارچه مبلی از سایر کشور ها از طریق شرکت های بازرگانی فعال در این حوزه انجام می شود. قیمت گذاری پارچه مبلی نیز بر حسب کیفیت و همچنین بر حسب این که تولید داخل است یا وارداتی، تعیین می شود.

واردات انواع پارچه مبلی zx

ویژگی های انواع پارچه مبلی zx

برند zx، یکی از پارچه های رومبلی موجود در بازار می باشد. این پارچه نوعی مخمل کوبیده است و کیفیت منحصر به فرد آن مورد پسند بسیاری از خریداران قرار گرفته است.
این پارچه ها در رنگ های متنوع بنا به سلیقه مشتریان در بازار های فروش موجودند.
به طور کلی می توان ویژگی های این پارچه را در نکات زیر خلاصه نمود:

 • جنس آن نوعی مخمل کوبیده است.
 • رنگ بندی متنوع
 • عرض ۱۴۰ سانت
 • قابلیت شستشوی آسان
 • مناسب برای روکش کردن مبلمان های ال شکل

در طول سال های مختلف تولید کننده های بسیار زیادی از سایر کشور ها توانسته اند محصولات خود را به کشور های متقاضی ارسال کنند. یکی از کشور هایی که در زمینه واردات انواع پارچه مبلی باکیفیت از کشور ها فعالیت داشته است، ایران می باشد.

کشور ما از طریق تجار فعال در زمینه واردات پارچه های مبلی محصولات را به مرکز های پخش و نمایندگی عرضه می کنند. یکی بزرگ ترین خریدارهای پارچه های مبلی تولید کننده های مبل هستند که این محصولات را در حجم های عمده خریداری می کنند.

در مورد پارچه مبلی ارزان قیمت می توان این موضوع را بیان کرد که بهتر است برای خرید این محصولات، به تولید کننده های داخلی پارچه مراجعه شود.

تولید کننده هایی که در بازار های داخلی خرید و فروش محصولات را انجام می دهند محصولات را با قیمت های بسیار پایین تری به خریدارها عرضه می کنند.

خریدار هایی که قیمت برای آن ها ارجحیت بیشتری دارد می توانند از طریق شرکت های تولیدی محصولات داخلی را خریداری نمایند.

نحوه ی خرید انواع پارچه مبلی zx

برای تولید پارچه های با کیفیت در کارخانجات تولیدی به کارگیری الیاف اولیه در تولید این پارچه ها بسیار مهم است.
همچنین مراحل بسیاری برای تایید کیفیت آن ها توسط کارشناسان کیفی طی می شود تا محصولی که به دست مشتریان می رسد، بدون عیب و نقص باشد.
تولیدکنندگان انواع این پارچه ها برای دسترسی راحت و سریع خریداران به پارچه های دلخواهشان و همچنین افزایش فروش و رونق کسب و کار خود، روش های مختلفی را در نظر گرفته اند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • فروش مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه
 • فروش اینترنتی از طریق سایت های آنلاین
 • فروش عمده از طریق نمایندگی های پخش
 • فروش حضوری از طریق فروشگاه های مبلمان

فروش مستقیم و اینترنتی این پارچه ها به دلیل اینکه از طریق ارتباط با نمایندگان تولیدکنندگان انجام می گیرد، قیمت بسیار پایینی را به خریداران عمده این محصول ارائه می دهد.

پارچه مبلی ZX یکی از محصولات پر طرفدار در میان خریدار های ایرانی است که از طریق شرکت ها و نمایندگی های زیادی در ایران پخش می شود. این محصولات از نظر درجه مرغوبیت مناسب هستند و می توان از آن ها برای تولید مبل های شیک و با کیفیت بهره گرفت.

این پارچه ها با قیمت های مختلفی در ایران توزیع می شوند. عرضه کننده های این پارچه ها به طور معمول شرکت هایی هستند که این محصولات را به صورت عمده وارد بازار می کنند.

پارچه های مبلی را می توان از طریق مختلفی خرید کرد. یکی از روش های خرید این محصولات در بازار خرید سنتی است. خرید سنتی به این معنا است که می توان به صورت حضوری به بازار های خرید و فروش عمده این محصولات رفت و خرید خود را انجام داد.

اما روش های جدید تر و نوین تری در این زمینه وجود دارد که در بخش های بعدی در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت فروش انواع پارچه مبلی zx

قیمت این نوع پارچه براساس فاکتورهای زیادی همچون:

 • جنس الیاف تولیدی اولیه
 • پروسه تولید پارچه و تجهیزات به کار رفته
 • رنگ و طرح پارچه
 • روش خرید
 • میزان و حجم سفارش

تعیین می شود.
برای اطلاع از دریافت بهترین قیمت ها می توان به سایت های فروش و نمایندگی های پخش مراجعه نمود.

قیمت های عرضه پارچه های مبلی بر اساس پارامتر های مختلفی تعیین می گردد. از مهم ترین پارامتر های قیمت گذاری روی این محصولات این است که این محصولات تولید داخل هستند یا از کشور های دیگر به ایران وارد شده اند.

برخی از خریدارها قصد دارند محصولاتی را خرید کنند که لوکس و با کیفیت باشد. در برخی از مواقع در تولید محصولات داخلی نیز شاهد این هستیم که محصولاتی با درجه کیفی مناسب برای خریدار ها و مصرف کننده ها تهیه می شود.

اما در برخی موارد شاهد هستیم که محصولات وارد شده از سایر کشور ها دارای درجه کیفیت بهتری می باشند و از نظر مرغوبیت بیشتر مورد پسند مصرف کننده ها قرار می گیرند.

 به طور معمول در مورد کالا هایی که از کشور های دیگر وارد ایران می شوند سعی می شود که دارای کیفیتی متفاوت با محصولات داخلی باشند. چرا که این محصولات از نظر قیمتی دارای تفاوت های بسیار زیادی با سایر محصولات داخلی هستند.

خریدار هنگامی که قصد خرید محصول را می کند باید حتما این موضوع را در نظر بگیرد که به چه دلیل این محصول با محصولات دیگر دارای قیمت های متفاوت تری است.

مهم ترین مسئله ای که هر خریدار به آن اهمیت زیادی می دهد کیفیت است. پس در واردات محصولات از سایر کشور ها بایستی حتما به درجه کیفی و مرغوبیت کالا هم توجه بیشتری نمود.

اطلاعات اختصاصی در مورد پارچه مبلی

اطلاعات اختصاصی در مورد پارچه مبلیبرای خرید یک پارچه مبلی مرغوب می توان به موارد بسیار زیادی اشاره کرد. در ابتدا از نظر رنگ و کیفیت باید مورد بررسی قرار بگیرد و از طرف خریدار تایید شود.

یکی از پارامتر های دیگر این است که این پارچه برای چه نوع مبلی قرار است مورد استفاده قرار بگیرد.

پارچه های مبلی دارای الیاف مختلفی هستند. از جمله:

 • الیاف طبیعی
 • الیاف مصنوعی
 • الیاف ترکیبی

پارچه ها انواع مختلفی دارند. این پارچه ها بر اساس کاربردی که دارند انتخاب می شوند.

 • پارچه مبلی کتان
 • پارچه مبلی نایلونی
 • پارچه مبل مازراتی
 • پارچه مبلی پلی استر
 • پارچه مبلی جیر
 • پارچه مبلی نانو
 • پارچه نخی رو مبلی
 • پارچه مخمل
 • پارچه چرم
 • پارچه ساتن
 • پارچه مبلی پشمی

این محصولات دارای رنگ بندی های مختلف و همچنین قیمت های متفاوتی هستند. برخی از این محصولات می توانند دارای مدل های ساده و یا طرح دار و گلدار تولید شوند.

روش های تشخیص پارچه مبلی باکیفیت

روش های تشخیص پارچه مبلی باکیفیتبسته به این که پارچه مبلی دارای چه نوعی است می توان کیفیت آن ها را مورد بررسی قرار داد. اما به طور کلی می توان این موارد را در نظر گرفت.

برای بررسی کیفیت پارچه مبلی باید بررسی کرد که در قسمت هایی که دوخت انجام شده آیا سوراخ های بیش از اندازه بزرگ وجود دارد یا خیر؟

برخی از پارچه هایی که از نظر کیفی مناسب نیستند در هنگام سوزن خوردن حالت در رفتگی و پارگی به خود می گیرند.

از طرف دیگر برای پارچه های پرز دار می توان مشاهده کرد که با دست کشیدن روی پارچه، به حالت اولیه باز می گردند یا به حالتی غیر معمول می مانند.

این پارچه ها در صورت عدم کیفیت اصطلاحا حالت کچلی پیدا می کنند.

عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه مبلی

عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه مبلیپارامتر های مختلفی روی قیمت محصولات می تواند تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم بگذارد. یکی از این عوامل که در بخش های قبلی به آن اشاره کردیم، کیفیت محصول است.

از طرف دیگر یکی از پارامتر های دیگر انتخاب روش خرید است. در بخش های قبلی در مورد روش خرید سنتی توضیحاتی را ارائه کردیم. اما در نظر داشته باشید که خرید به روش های سنتی می تواند هزینه های بیشتری را برای خریدارها داشته باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان از روش های جدیدتری مانند خرید اینترنتی محصولات استفاده کرد که هم از نظر زمان و هم از نظر قیمت برای خریدارها به صرفه تر می باشد.

تجارت پارچه مبلی درجه یک ارزان

تجارت پارچه مبلی درجه یک ارزانپارچه های مبلی محصولاتی هستند که با قیمت های متنوعی در بازار های خرید و فروش داخلی و صادراتی عرضه می شوند. پارچه هایی که ارزان قیمت تر هستند، عموما تولید داخل و دارای کیفیت های متوسط می باشند.

این محصولات یکی از تجارت های مهم در سراسر دنیا به حساب می آیند. تجارت های صادراتی می تواند برای کشور ها مزیت های فراوانی از جمله اشتغال زایی، کمک به اقتصاد کشور و … را به همراه داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com