بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مخمل / فروش فوق العاده پارچه مبلی مخمل در ایران

فروش فوق العاده پارچه مبلی مخمل در ایران

پارچه مبلی مخمل شاید در گذشته محبوبیت و همچنین معروفیت این روزها را نداشته اما در دهه ی اخیر مخصوصا در سال گذشته این پارچه های مبلی فروش بسیار خوب و زیادی را برای فروشنده های پارچه های مبلی داشته است .
یکی از مهم ترین دلایل پیشرفت در فروش و محبوبیت این پارچه های مبلی افزایش کیفیت انهاست.پارچه مبلی مخمل

مزیت های پارچه مبلی مخمل  نسبت به بقیه پارچه های مبلی

یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین نوع پارچه مبلی ، مخمل می باشد که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و از لحاظ بافت و رنگ بندی دارای تنوع بسیاری می باشد و دارای طرح های بسیار زیاد و متنوع در بازار پارچه های مبلی است.
تراکم در پارچه های مخمل بسیار مهم می باشد هر چه تراکم و فشردگی پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مخمل بیشتر می باشد و شما باید حتما قبل از خرید به انها دقت کنید و شناسایی کنید تراکم این پارچه ها را و در متن زیر برایتان توضیح خواهم داد که دلیل اهمیت این تراکم و تشخیص انها چرا اهمیت دارد.

 

پارچه مبلی مخمل

اهمیت میزان تراک در پارچه مبلی مخمل

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام انتخاب پارچه مبل باید در آن نهایت دقت را داشت، میزان تراکم، استحکام و جنس پارچه می باشد. هرچه میزان تراکم و استحکام پارچه مبل بیشتر باشد طول عمر پارچه بیشتر می باشد و  لازم نیست پس از مدت کوتاهی پارچه های مبل را تعویض کرد در نتیجه به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد.

 

پارچه مبلی مخمل

انتخاب و ترکیب رنگ پارچه مبلی مخمل

این پارچه های مبلی دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی هستند که این روزها بین مردم و خریداران پارچه های مبلی رنگ هایشان بسیار جلوه کرده است اما شما باید برای ست کردن و ترکیب این رنگ ها مطالعه داشته باشید تا دکوراسیونی شیک و لوکس را طراحی کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی گلدار مخمل ترک

خرید پارچه مبلی گلدار مخمل ترک به صورت عمده و قیمت بسیار پایین خواسته اکثر پارچه فروشان است. در خرید پارچه مبلی به صورت عمده، قیمت ها بسیار پایین می آید . و این