بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مخمل / قیمت پارچه مبلی مخمل در بازار تهران

قیمت پارچه مبلی مخمل در بازار تهران

پارچه مبلی مخمل این روز ها محبوبیت زیادی سطح کشور پیدا کرده است و روز به روز به فروش انها اضافه میشود.
این پارچه های مبلی دارای تنوع رنگی زیادی هستند که همین تنوع یکی از مهم ترین دلایل پر طرفدار شدن پارچه های مخمل است و همچنین دست شما برای انتخاب باز است و به راحتی میتوانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

پارچه مبلی مخمل

 

 

چیدمان دکوراسیون داخلی با پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی  مخمل هم مثل سایر جنس مبلمان نیاز به رعایت اصول اصلی در طراحی دارند که شما با شناخت انها می توانید خرید بهتری داشته باشید. به عنوان مثال: یکی از نکات مهم در خرید مبلمان فوم و اسفنج مبل است. معمولا تشک های دبل یکی از مناسب ترین نوع تشکی است که در ساخت مبل مورد استفاده قرار می گیرد؛ چراکه به راحتی قابل شست و شو هستند.
یکی از راه های ساده برای تشخیص فوم سرد یا گرم مبل این است که بعد از فشار وارد کردن به فوم سرد، فوم خیلی زود به حالت طبیعی خود بازمی گردد اما فوم گرم بعد از تحمل فشار با کمی تأخیر به حالت طبیعی خود برمی گردد.

 

پارچه مبلی مخمل

 

دلایل محوبیت پارچه مبلی مخمل

یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین نوع پارچه مبلی ، مخمل می باشد که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و از لحاظ بافت و رنگ بندی دارای تنوع بسیاری می باشد. تراکم در پارچه های مخمل بسیار مهم می باشد هر چه تراکم و فشردگی پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مخمل بیشتر می باشد.

 

 

پارچه مبلی مخمل

 

تنوع در رنگ بندی و طرح های مختلف پارچه مبلی مخمل

یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی تنوع در رنگ بندی و طرح های این پارچه های مبلی است که شما میتوانید برای انتخاب و ست کردن مبلمانهایتان با دکوراسیون داخلی به راحتی تصمیم بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی گلدار مخمل ترک

خرید پارچه مبلی گلدار مخمل ترک به صورت عمده و قیمت بسیار پایین خواسته اکثر پارچه فروشان است. در خرید پارچه مبلی به صورت عمده، قیمت ها بسیار پایین می آید . و این