بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی بوگاتی / خرید و فروش پارچه مبلی بوگاتی در یزد

خرید و فروش پارچه مبلی بوگاتی در یزد

پارچه مبلی بوگاتی جز پارچه های پر طرفدار و محبوب بین خریداران پارچه های مبلی است و از نظر کیفیت و محبوبیت با پارچه های مبلی مازراتی و پورشه در یک راستا هستند که همین کیفیت بالای این پارچه های مبلی سبب پیشرفت در فروش و تقاضای انها شده است .

پارچه مبلی بوگاتی

 

برند و تولید پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی یکی از مرغوب ترین و محبوب ترین پارچه های رومبلی مدرن است که ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارد و هر کسی این پارچه های مبلی را انتخاب میکند خواهان خانه ای لوکس و گران قیمت است.
این مدل پارچه بیش تر برای رویه ی مبل های راحتی کاربرد دارد. برند بوگاتی یک برند وارداتی است که انواع بسیار متنوعی از پارچه را از کشور ترکیه به ایران وارد می کند. این پارچه ها از بهترین الیاف تولید شده و به همین خاطر دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشند که سبب معروفیت انها شده و هر کسی که در این پارچه های مبلی سرمایه گذاری کرده است سود خوبی به دست می اوررد.

 

پارچه مبلی بوگاتی

رنگ بندی و طرح های مختلف پارچه مبلی بوگاتی

 پارچه های مبلی  بوگاتی رنگ بندی بسیار متنوعی نیز دارند و روز به روز رنگ های جدیدی از انها به بازار عرضه میشود.
اکثر این پارچه ها دارای طرح های ساده هستند و نقش های شلوغ در میان آن ها دیده نمی شود. پارچه ی بوگاتی برای مبلمان مدرن انتخاب بسیار بی نظیری است که از لحاظ مرغوبیت رقیب ندارد و همین موضوع نکته جالب این پارچه های مبلی است که در عین سادگی بسیار لوکس و شیک هستند.

 

پارچه مبلی بوگاتی

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی بوگاتی

سعی کنید برای خرید این پارچه های مبلی به جاهای معتبر سر بزنید که مورد اعتماد باشند و خیالتان راحت باشد که پارچه ای با کیفیت بالا در اختیارتان قرار میدهند همچنین میتوانید به صورت انلاین این پارچه های مبلی را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خریدار پارچه مبلی بوگاتی

خریدار پارچه مبلی بوگاتی مرغوب

خریدار پارچه مبلی بوگاتی مرغوب در بازار ایران، بهتر است پارچه بوگاتی تولید داخلی را …