بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مخمل / خرید و فروش پارچه مبلی مخمل در تهران

خرید و فروش پارچه مبلی مخمل در تهران

پارچه مبلی مخمل دارای تنوع رنگی بسیار زیادی است و دارای کیفیت بسیار بالایی است که همین تنوع رنگی و کیفیت بالای این پارچه های مبلی سبب پیشرفت خرید و فروش پارچه های مبلی شده است .
این پارچه های مبلی معروفیت زیادی بین خریداران پارچه های مبلی دارد و میتواند اولین انتخاب انها باشد.

از قدیم الایام تا به امروز جنس مخمل بسیار جنس گران قیمتی بوده و به نماد اشرافیت بشر تبدیل شده است.‌ پارچه مخملی که امروزه از آن نام می بریم  برای اولین بار در کشور ایتالیا و در قرن ۱۳ میلادی  مطرح شد. استفاده از مخمل امروزه در لوازم خانه ی انسان ها بسیار مشهود است.

یکی از استفاده هایی که از مخمل می کنند، استفاده آن به عنوان پارچه مبلی مخمل می باشد.‌‌ روکش مبلی مخمل بسیار محبوب است و دلیل این محبوبیت مخصوصاً در ایران به دلیل نرم بودن و ظاهر زیبایی که دارد می باشد. به همین دلیل قیمت پارچه مبلی مخمل بسیار گران است. از ویژگی های پارچه مبلی مخمل این است که عمق الیاف کرک رنگ را به‌ خوبی نشان می دهد و آن را برجسته تر می‌ کند.

خرید و فروش پارچه مبلی مخمل در تهران

محبوبیت پارچه مبلی مخمل در بین خریداران پارچه های مبلی

محبوبیت پارچه مبلی مخمل در بین خریداران پارچه های مبلییکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین نوع پارچه مبلی ، مخمل می باشد که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و اگر از این پارچه های مبلی در دکوراسیون داخلی خانه ی خود استاده کنید همیشه دکوراسیون خانه اتان جذاب خواهد ماند و سبب لوکس شدن وسایل دیگر خانه ی شما میشود.
از لحاظ بافت و رنگ بندی دارای تنوع بسیاری می باشد که شما دستتان برای انتخاب باز است و هر رنگی که مد نطرتان است را میتوانید انتخاب کنید .
تراکم در پارچه های مخمل بسیار مهم می باشد هر چه تراکم و فشردگی پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مخمل بیشتر می باشد و حتما باید یاد بگیرید که تراکم پارچه های مبلی را چگونه بسنجید که پارچه ی مبلی با کیفیتی را انتخاب کنید و خریداری کنید.

 

 

اگر کمی از بازار مبل ایران اطلاعات داشته باشید و در مورد پارچه مبلی بدانید می فهمید که پارچه‌های مبل مخملی در ایران مشتریان زیادی دارد.استفاده از پارچه مبلی در ایران سابقه زیادی ندارد. این پارچه های مخملی به دلیل زیبایی خاص و ویژگی های زیادی که دارند بسیار محبوب هستند. مردم همواره سعی میکنند که زیباترین روکش مبلی را انتخاب کنند، تا جلوه خانه‌شان به خوبی نمایش داده شود.

اگر بخواهیم ویژگی های پارچه مخملی را نام ببریم می توانیم اشاره بکنیم به:

 • بافت راحت و نرم
 • به کار رفتن رنگ ها و الگوهای فراوان و مختلف
 • درخشندگی لوکس و جذاب 
 • دارای ظاهری امروزی و مدرن

تمام این ویژگی ها باعث می شود که در بازار ایران این پارچه مبلی خوب متقاضی زیادی داشته باشد.

خرید اینترنتی پارچه مبلی مخمل به صورت انلاین

خرید اینترنتی پارچه مبلی مخمل به صورت انلایناین پارچه های مبلی چون دارای تنوع رنگی زیادی هستند و رنگ ها و طرح های متنوعی دارند بهتر است قبل از مراجعه به فروشگاه های معروف به سایت های معتبر سر بزنید تا بتوانید بهتر و اگاهانه تر تصمیم بگیرید و از خرید خود لذت ببرید و راضی باشید .

 

همان طور که می دانید اهمیت پارچه مبلی مخمل در ایران بسیار زیاد است. در حال حاظر می توانید برای خرید پارچه مبلی مخمل با مراجعه به سایت های اینترنتی و با ثبت سفارش خود، با چند کلیک ساده پارچه مبلی مورد نظر خود را سفارش و خریداری بکنید.

چیزی که باید بدانید این است که در هنگام خرید دقت لازم را بکنید؛‌‌‌زیرا این پارچه ها کیفیت های مختلفی دارند و در بازار نوع های مختلفی موجود است، پس باید توجه داشته باشید با توجه به هزینه ای که می کنید بهترین کیفیت ممکن را خریداری کرده باشید، در غیر این صورت شما بعد از خرید پشیمان خواهید شد.

تنوع در رنگ بندی و طرح های مختلف پارچه مبلی مخمل

این پارچه های مبلی دارای رنگ ها و طرح ای متنوعی هستند که همین تنوع در رنگ ها و طرح های مختلف پارچه های مبلی مخمل سبب پیشرفت در خرید و فروش این پارچه های مبلی شده است که شما هر رنگی که مد نضرتان است را خریداری کنید.

از آنجایی که پارچه های مخمل مشتریان زیادی دارند، تولیدکنندگان این پارچه با توجه به این که می‌ توان از مواد مختلف برای تولید این پارچه استفاده کرد،  طرح های مختلفی را تولید می‌کنند. هرکدام از این طرح‌ها محبوبیت خاص خودش را دارد که ما چند نوع از آنها را نام می بریم:

 • پارچه های مخمل کوبیده
 • پارچه های مخمل براق
 • پارچه های مخمل برجسته
 • پارچه های مخمل کشی
 • پارچه های مخمل صاف و تخت
 • پارچه های مخمل کبریتی

همانطور که گفته شد انواع مختلفی از پارچه‌های مخمل تولید می شود که در هر کدام از آنها بافتها و الیاف های متفاوتی به کار گرفته شده است. البته کاربرد هر کدام از این پارچه های مخملی با هم متفاوت است، به عنوان مثال پارچه های مخمل کبریتی معمولا برای دوخت کت و شلوار های زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می گیرند اما پارچه های مخمل براق بیشتر برای روکش مبل استفاده می شوند. شما می توانید با توجه به نوع نیاز تان آنها را فراهم کنید.

توضیح کلی در مورد پارچه مبلی

توضیح کلی در مورد پارچه مبلی

امروزه چیزی که زیاد دیده می شود و استفاده می شود در طراحی دکوراسیون ها مبل ها هستند.مبل ها در طراحی دکوراسیون خانه نقش پر اهمیتی دارند. امروزه برای زیبا نشان دادن مبل علاوه بر طراحی زیبا، از پارچه های مبلی زیبا استفاده می‌ کنند تا جلوه مبل به زیبایی تمام نمایش داده شود.

با توجه به انواع مبل و طرح‌ های مختلف پارچه مبلی که در روی مبل ها استفاده می شود، مهمترین فاکتور زیبایی مبل پارچه مبلی استفاده شده در آن  به حساب می آید. البته به دلیل اهمیت این موضوع، طرحهای بسیار مختلفی از پارچه مبلی در قیمت های مختلف قابل مشاهده هستند. همچنین پارچه های مبلی جنس های متفاوتی دارند که در قیمت مبل تاثیر دارد.

مهمترین دلیل تعیین قیمت پارچه مبلی جنس و مدل طراحی آن می باشد، که توجه کردن به این نکات در هنگام خرید بسیار ضروری است.

پارچه مبلی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه مبلی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 پارچه به کار رفته در تولید مبل یکی از نکاتی است که به ما برای تشخیص کیفیت مبل کمک می کند. باید توجه داشته باشیم که اگر پارچه‌ مبل کیفیت خوبی نداشته باشد و مقاومت کافی را برخوردار نباشد، مبل در طی مدت زمان کم فرسوده می شود و زیبایی و جلوه ی مبل از بین می‌رود.

یکی از راه هایی که به شما در هنگام خرید کمک می کند که کیفیت پارچه را بسنجید این است که پارچه مورد نظر نباید کش بیاید و همچنین لطافت خود را از دست ندهد البته صداقت فروشنده کمک شایانی در حل این مسئله می کند.

بررسی علل استفاده از پارچه مبلی ویکسوز

بررسی علل استفاده از پارچه مبلی ویکسوز

پارچه مبلی ویسکوز از پارچه هایی است که امروزه مشتری های زیادی دارد. این پارچه ویژگی های به خصوصی دارد که به آنها اشاره می کنیم:

 • دارای جذب رطوبت بالایی است
 • موجب تولید الکتریسیته نمی شود و همین باعث می‌ شود که مردم از این پارچه برای دوخت لباسهای راحتی خانگی استفاده بکنند.
 • این پارچه جزو پارچه ها و الیاف خنک محسوب می شود و دلیل آن هم این است که خاصیت تنفس بسیار بالایی دارد و حتی از ابریشم طبیعی نیز خنک تر می گردد.همچنین زمانی که شما از این پارچه در پوشش خود استفاده می کنید در حفظ دمای بدن انسان بسیار موفق تر از سایر پارچه ها می باشد.
 • در هنگام رنگرزی به راحتی و آسانی رنگ پذیر می باشد و می تواند بیشتر رنگ ها را به خود بگیرد

این ویژگی ها باعث شده پارچه مبلی ویسکوز از محبوب ترین پارچه مبلی های مشتریان باشد.

قیمت پارچه مبلی درجه یک در بازار تهران

قیمت پارچه مبلی درجه یک در بازار تهران

کشور ما خوشبختانه یکی از بهترین کشورها در زمینه تولید پارچه های مبل سلطنتی می باشد که اکثر افراد این موضوع را نمی دانند. شهر های مختلفی در ایران در تولید پارچه‌ ی مبلی نقش دارند. از معروفترین شهرها می توان به یزد و تهران اشاره کرد، که در تولید پارچه مبلی موفق هستند.

پارچه مبلی تهران یکی از معروف ترین پارچه های مبلی در ایران می باشد که پارچه های بسیار زیبایی را تولید می کند و به بازار عرضه می کند و مشتریان خاص خودش را دارد.

قیمت پارچه مبلی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها کیفیت پارچه و همچنین نوع پارچه مورد نظر می باشد که در بازار تهران با کیفیت ترین پارچه ها در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی گلدار مخمل ترک

خرید پارچه مبلی گلدار مخمل ترک به صورت عمده و قیمت بسیار پایین خواسته اکثر پارچه فروشان است. در خرید پارچه مبلی به صورت عمده، قیمت ها بسیار پایین می آید . و این