بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مازراتی / خرید و فروش پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

خرید و فروش پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

پارچه مبلی مازراتی جز پارچه های مدرن و لوکس است که امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند و طرفداران بسیار زیادی دارند و هرکسی که قصد خرید پارچه های مبلی را داشته حتما این پارچه ها را دیدن کرده اند و راجع به این پارچه ها تحقیق کافی را داشته اند.

پارچه مبلی مازراتی

مزیت پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی یکی دیگر از برندهای ساخت چین و تولیدات وارداتی می باشد. این پارچه ها از دیگر نمونه های مدرن و لوکس به شمار می رود که این روزها استفاده از آن مد و بورس شده است.
پارچه های مازراتی شباهت زیادی به پارچه های پورشه دارند و دقیقا مثل آن ها خواب کمی دارند، اما سطح آن ها چندان صاف نیست و کمی برجستگی دارند و همین برجستگی انها تنها تفاوت بین پارچه مبلی مازراتی و پارچه مبلی پورشه است.
پارچه های مازراتی بافت ریز و پشت سرهمی دارند و دارای خطوط در هم تنیده و نقطه ای هستند.
طرح های موجود و رنگ بندی در میان انواع پارچه های مازراتی بسیار متنوع و لوکس است و هر کدام از آن ها نقش و بافت مخصوص به خود را دارند که آن ها را بسیار جذاب و متمایز می سازد.
طیف رنگ های این پارچه نیز مثل پورشه متنوع است. این نوع پارچه نیز برای مبلمان و دکوراسیون های داخلی مدرن مناسب است.

 

پارچه مبلی مازراتی

محبوبت پارچه مبلی مازراتی و پارچه های مدرن

شاید نام های مذکور برای پارچه کمی نامرسوم به نظر برسند، اما خود آن ها حتی بیش تر از این شما را شگفت زده خواهند کرد! پارچه های رومبلی جدید که این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند، نمونه های لوکس و زیبای طراحی شده با نام معروف ترین برندهای اتومبیل و غیره هستند .

 

پارچه مبلی مازراتی

 

طرح ها و رنگ های پارچه مبلی مازرتی

تنوع طرح و رنگ آن ها در کنار مرغوبیت شان، واقعا مثال زدنی است. این پارچه ها که این روزها حسابی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل غوغا به پا کرده اند، آن قدر زیبا و متمایز هستند که حتما عاشق شان خواهید شد. برای آشنایی با معروف ترین مدل های امروزی پارچه رومبلی همراه ما باشید.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید پارچه مبلی مازراتی ایرانی

تولید پارچه مبلی مازراتی بصورت عمده در تیراژهای زیاد انجام می شود. تولید پارچه مبلی مازراتی از نوع ایرانی با درجه کیفی عالی با قیمت رقابتی در بازار عرضه می شود.