بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید و فروش پارچه مبلی پورشه

خرید و فروش پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه همیشه از پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار پارچه های مبلی ایران بوده است که شباهت زیادی با پارچه های مبلی مازراتی دارد هم از نظر کیفیت و هم از نظر رنگ بندی های متنوعی که دارند.
این پارچه های مبلی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که طول عمر زیادی هم دارند و همین موضوع از دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی محسوب میشود.

پارچه مبلی پورشه

 

رنگ بندی متنوع پارچه مبلی پورشه

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی تنوع در رنگ بندی و طرح های این پارچه های مبلی است که همین موضوع دلیل مهمی برای محبوبیت این پارچه های مبلی است.
شما برای خرید و فروش پارچه مبلی چورشه دستتان برای انتخاب باز است و به راحتی و با سرعت میتوانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

پارچه مبلی پورشه

 

 

دلایل محبوبیت و مرغوبیت پارچه مبلی پورشه چیست؟

پارچه مبلی پورشه که این روزها خیلی محبوبیت پیدا کرده است، از تنوع طرح و رنگ فوق العاده ای برخوردار است. بافت این پارچه شبیه مخمل است، با این تفاوت که انتخاب این پارچه باعث می شود رویه ی مبل های شما خواب کم تری داشته باشند و ردی بر روی آن ها باقی نماند. پورشه یک پارچه ی مدرن و ساخت کشور چین است که بیش تر به عنوان رویه ی مبل های مدرن استفاده می شود. این پارچه سطح صافی دارد و پرزهای آن نیز بسیار کوتاه هستند. پارچه ی پورشه را می توانید در مدل های ساده یا طرح دار تهیه کنید. رنگ های آن نیز بسیار متنوع هستند.
در کل این پارچه های مبلی جز اولین انتخاب های خریداران پارچه های مبلی محسوب میشود.

 

پارچه مبلی پورشه

خرید اینترنتی پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه به دلیل تنوع در رنگ بندی و طرح هایی که دارند بهتر است قبل از مراجعه به فروشگاه های بزرگ به سایت های معتبر سر بزنید تا راحت تر تصمیم بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید پارچه مبلی مازراتی ایرانی

تولید پارچه مبلی مازراتی بصورت عمده در تیراژهای زیاد انجام می شود. تولید پارچه مبلی مازراتی از نوع ایرانی با درجه کیفی عالی با قیمت رقابتی در بازار عرضه می شود.