بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه ساتن / خرید و فروش پارچه مبلی ساتن

خرید و فروش پارچه مبلی ساتن

پارچه مبلی ساتن شاید در گذشته گزینه ی مناسبی برای پارچه های مبلی نبوده و همان به درد لباس ها فقط میخوردند اما امروزه این پارچه های مبلی کیفیتشان بسیار زیاد شده و همین افزایش کیفیت و جنس این پارچه های مبلی سبب پیشرفت در خرید و فروش انها شده است .

 پارچه مبلی ساتن

 

مزیت ها و معایب پارچه مبلی ساتن چیست ؟

کمتر کسی را می بینیم که از پارچه های ساتن به عنوان پارچه مبلی استفاده کند؛ تنها مزیتی که پارچه های ساتن از آن برخوردار هستند تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن می باشد. از معایت پارچه ساتن می توان به چروک شدن و لک شدن سریع پارچه اشاره کرد. سخت پاک شدن لکه ها از روی پارچه های ساتن کار دردسر سازی است که در صورت بروز  همچین مشکلی حتما ترجیح می دهید پارچه رو مبلی خود را تعویض کنید. پس سعی کنید پارچه ساتن را به عنوان آخرین گزینه در انتخاب پارچه رو مبلی در نظر بگیرید.

 

پارچه مبلی ساتن

 

قیمت پارچه مبلی ساتن

پارچه های مبلی ساتن که این روزها با کیفیت های بسیار بالایی به بازار عرضه میشوند با قیمیت های متفاوتی به فروش میرسند و این تفاوت در قیمت های پارچه های ساتن به جنس و رنگ بندی انها بستگی دارد که قیمت هارا جابه جا میکند و سبب تغییر قیمت ها میشود.
این پارچه های مبلی با همه ی رنج قیمتی به فروش میرسند که همه ی قشر جامعه توانایی خرید این پارچه ها را دارند.

 

پارچه مبلی ساتن

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی ساتن

یکی از مزیت های پارچه های ساتن تنوع در رنگ ها و طرح های انها است که سبب محبوبیت  هر چه بیشتر انها میشود که شما بهتر است برای اینکه همه ی رنگ های این پارچه ها را ببینید قبل از مراجعه به فروشگاه های بزرگ به سایت های معتبر سر بزنید و سفارش خود را انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی ساتن

عرضه انواع پارچه ساتن طلایی

انواع پارچه ساتن طلایی در مدل های مختلف و با برند های متفاوتی در بازار …