بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مکس / مرکز خرید پارچه مبلی مکس در تهران

مرکز خرید پارچه مبلی مکس در تهران

پارچه مبلی مکس از ان دسته پارچه های مبلی پر طرفدار است که همیشه مورد توجه بسیاری از خریداران پارچه های مبلی قرار گرفته است .
این پارچه های مبلی دارای کیفیت بسیار بالا و خوبی هستند که طول عمر بالایی نیز دارند و شما مجبور نیستید هزینه ی اضافی ای برای تعویض زود به زود پارچه های مبلی خود انجام دهید.

پارچه مبلی مکس

 

 

کشور تولید کننده پارچه مبلی مکس کجاست ؟

پارچه مبلی مکس نام یکی دیگر از پارچه های ساخت کشور چین است که به مانند پورشه و مازراتی برای ساخت مبلمان مدرن بسیار محبوب می باشند که این محبوبیت به دلیل کیفیت بالای این پارچه های مبلی و همچنین تنوع رنگی ای که دارند است .
پارچه مبلی مکس همیشه جایگاه بسیار خوبی داشته و همچنین فروش بالایی در سطح کشور دارد به همین فروشنده های این پارچه های مبلی سود خوبی دارند چون متقاضیان این پارچه ها حتی روز به روز بیشتر هم میشود و گزینه ی مناسبی هستند برای سرمایه گذاری .

 

پارچه مبلی مکس

 

قیمت انواع پارچه مبلی مکس در بازار تهران

پارچه مبلی مکس با وجود کیفیت بالا و تنوع رنگی ای که دارند با قیمت های بالایی به فروش نمیرسند و برای مشتری ها و خریداران پارچه های مبلی بسیار با صرفه هستند چون با خریداری این پارچه های مبلی دیگر نیازی به هزینه های اضافی نیست زیرا پارچه مبلی مکس از طول عمر بالایی برخوردار است و بافت بسیار خوب و جذابی دارد که شما میتوانید با هزینه ای کم پارچه ای را خریداری کنید که میتواند دکوراسیون داخلی خانه ی شما را و همچنین بقیه وسیله های خانه را گران قیمت نشان دهد.

 

پارچه مبلی مکس

 

 

بافت و جنس پارچه مبلی مکس چگونه است ؟

پارچه مبلی  مکس در سطح خود دارای نقوش لوزی مانند بسیار ریزی هستند که به آن ها ظاهری زیبا می بخشد. در واقع، ظاهر این پارچه تا حد زیادی به مازراتی شبیه است؛ با این تفاوت که خطوط در هم تنیده در آن به چشم نمی خورد. این پارچه نیز کیفیت مناسبی داشته و رنگ های جذابی را در بر می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پارچه مبلی مکس ایرانی در مشهد

خرید پارچه مبلی مکس در بازار کلاهدوز مشهد صورت می گیرد. خرید پارچه مبلی مکس را می توانید در فروشگاه سیاح در مشهد انجام دهید. چرا خرید پارچه مبلی مکس در بازار رو