بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مازراتی / نمایندگی فروش پارچه مبلی مازراتی در یزد

نمایندگی فروش پارچه مبلی مازراتی در یزد

پارچه مبلی مازراتی یکی از پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار پارچه های مبلی ایران است که از کیفیت بسیر بالایی برخوردارند و همین کیفیت بالای انها سبب پیشرفت در خرید و فروش این پارچه های مبلی شده است .
همچنین این پارچه های مبلی شباهت های زیادی با پارچه های مبلی پورشه دارند مخصوصا از نظر کیفیت و محبوبیت بین خریداران پارچه های مبلی .

 

پارچه مبلی مازراتی

 

پارچه مبلی مازراتی چه کاربرد هایی دارد ؟

پارچه های مازراتی هم مانند پارچه های پورشه برای مبلمان های راحتی و مدرن استفاده می شود و امروزه برای خانه های لوکس مورد استفاده است که سبب هرچه بیشتر شیک شدن خانه ی شما و دکوراسیون داخلی خانه میشود به شرط انکه راجع به ترکیب رنگی های مبلمان های خود با وسایل دیگر خانه اتان دقت کنید کلا این پارچه ها به درد سبک های دکوراسیونی مدرن و معاصر می خورند. برای دیگر سبک ها پارچه های زیادی وجود دارد و عمده ی استفاده ی این پارچه های مبلی همان دکوراسیون های مدرن است.

 

پارچه مبلی مازراتی

جنس پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی دارای دانه های بسیار ریز در سطح خود می باشد که به صورت پیوسته و منظم همدیگر را دنبال نموده اند. همین نکته باعث می شود تا این پارچه ها دارای بافت جالب و بامزه ای باشند.

 

پارچه مبلی مازراتی

 

خرید و فروش پارچه مبلی مازراتی در ایران

این پارچه هم یکی دیگر از پارچه های مدرنی است که بد نیست با آن آشنا شوید. این پارچه ها هم مانند پارچه های پورشه دارای خواب کمی هستند، با این تفاوت که سطح روی این پارچه ها صاف نیست. این پارچه ها نیز بافتی مانند جیر یا مخمل دارند اما تفاوت شان در این است کهپارچه های مازراتی پستی و بلندی های کمی دارند که اگر روی آن دست بکشید، متوجه آن خواهید شد و به راحتی میتوانید از انها لذت ببرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید پارچه مبلی مازراتی ایرانی

تولید پارچه مبلی مازراتی بصورت عمده در تیراژهای زیاد انجام می شود. تولید پارچه مبلی مازراتی از نوع ایرانی با درجه کیفی عالی با قیمت رقابتی در بازار عرضه می شود.