بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مکس / نمایندگی فروش پارچه مبلی مکس

نمایندگی فروش پارچه مبلی مکس

پارچه مبلی مکس از جمله پارچه های مبلی پر طرفدار است که محبوبیت زیادی در ایران دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است که اگر شما یک بار از این پارچه های مبلی استفاده کرده باشید توجه طول عمر بالای انها خواهید شد .
این پارچه های مبلی از بهترین الیاف ساختته میشوند و این کیفیت بالا به همین دلیل است .
پارچه مبلی مکس

 

قیمت پارچه مبلی مکس در بازار پارچه های مبلی

این پارچه های مبلیاز کیفیت بالایی برخوردارند و همچنین طول عمر بالایی هم دارند پس اگر شما این پارچه ها را خریداری کنید در هزینه هایتان صرفه جویی کرده اید و میتوانند پارچه هایی با صرفه باشند برایتان.
نکته ی جالب این پارچه های مبلی این است که با وجود کیفیت و تنوع رنگی ای که دارند اما با قیمت های مناسبی به فروش میرسند و در بازار عرضه میشوند که تقریبا همه ی قشر جامه توانایی خرید این پارچه های مبلی را دارند.

 

پارچه مبلی مکس

 

 

بافت و جنس پارچه مبلی مکس

پارچه مبلی مکس نام یکی دیگر از پارچه های ساخت کشور چین است که به مانند پورشه و مازراتی برای ساخت مبلمان مدرن بسیار محبوب می باشد.
این پارچه دارای بافت ساده ای است که خواب بسیار کمی دارد. پارچه های مکس در سطح خود دارای نقوش لوزی مانند بسیار ریزی هستند که به آن ها ظاهری زیبا می بخشد. در واقع، ظاهر این پارچه تا حد زیادی به مازراتی شبیه است؛ با این تفاوت که خطوط در هم تنیده در آن به چشم نمی خورد. این پارچه نیز کیفیت مناسبی داشته و رنگ های جذابی را در بر می گیرد. اگر به دنبال رویه ای مناسب برای مبل های مدرن هستید، این پارچه می تواند جزو گزینه های شما باشد.

 

پارچه مبلی مکس

 

مرکز خرید پارچه مبلی مکس

برای خرید این پارچه های مبلی میتوانید علاوه بر فروشگاه های پارچه های مبلی به سایت های معتبر نیز سر بزنید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پارچه مبلی مکس ایرانی در مشهد

خرید پارچه مبلی مکس در بازار کلاهدوز مشهد صورت می گیرد. خرید پارچه مبلی مکس را می توانید در فروشگاه سیاح در مشهد انجام دهید. چرا خرید پارچه مبلی مکس در بازار رو